venujeme sa

Rekonštrukcia domov, bytové jadrá, obklady, dlažby

Rekonštrukcie stavieb Martin a okolie ! Náš malý tím sa venuje stavebným prácam a službám, ktoré ponukame po dlhoročných skúsenostiach v odbore. Ponúkame rekonštrukcie – domov, bytov, bytových jadier, rekonštrukcie chát – prestavba, prístavba. Murárske práce, obklady a dlažby, stierkovanie, sadrokartonárske práce a maliarske práce. Podlahy – keramické, plávacie, parkety – aj brúsenie parkiet. Výmena okien, dverí – interierových, vchodových. Vodoinštalatérske práce a elektroinštalačné práce. Montáž sanity a kúpelňového nábytku. Zateplovacie práce a obnova fasád. Zámkové dlažby, palisády – montáž. 

Kvalita realizovaných prác

V prvom rade dbáme na kvalitu realizovaných prác a na želania a predstavy zákaznikov. Len vtedy je spolupráca úspešne dokončená a obojstranná spokojnosť. To sú hlavné obavy ludí, hľadajúcich spolahlivých stavbárov.

h4_quality-materials
h4_img2

Pracovná morálka

Na prácu nastupujeme včas,dodržujeme pracovnú dobu, ktorá je prispôsobovaná požiadavkam zákaznika, nefajčíme, nepijeme alkohol, dodržujeme poriadok, hygienu a bezprostredný kontakt s majitelom predchádza nežiadúcim situáciam. Slušnosť a korektnosť voči sebe, sme totiž dočastnou súčasťou Vášho domova.

Poradenstvo a ústretovosť

Spoločné nákupy v prípade potreby, poradenstvo a ústretovosť je vizitkou, ktorá nám zabezpečuje takmer polovicu zákaziek vďaka doporučeniu. To je bohatstvo, ktoré vraciame našim klientom aby spokojne prekonali tieto “ nepohodlné“ dni.

h4_img3
Rekonštrukcie na mieru

Bývajte v novom

Bývanie v dnešnej modernej dobe ovplyvňuje rozvoj a pokrok vo všetkých technológiách, teda aj v stavebníctve. Dnešné domy a byty sa odlišujú od predošlých, hlavne kvalitou. Bytovky sa stavajú po stránke hygieny, bezpečnosti a údržby neporovnatelne kvalitnejšie, ako to bolo v minulosti. To sú hlavné dôvody, prečo sa ľudia púšťajú do rekonštrukcií domu a bytu. Čaká to postupne každého znás, ako končí funkčnosť a spolahlivosť či už sanity alebo elektroinštalácie. 

Velkým dôvodom sú aj vekom prichádzajúce rôzne zdravotné potiaže. Ťažký prístup do vane, udržiavanie hygieny pri umakartovom jadre atď. Rekonštrukcia je dnes nutná aj z hladiska modernejších bezbarierových riešení domov a bytov (sauna, masážny box, bidet…).

Zhodnotenie investície

Modernizácia prináša kvalitnejšie bývanie, ale posúva smerom nahor aj cenu nehnutelností.

Znižovanie nákladov

Zateplenie fasád, strechy, podkrovia, izolácia pivní, soklov a iných tepelne prechodových mostov nám v nemalej miere znižuje náklady na bývanie.

Myslite na zdravie

S vekom prichádzajú rôzne zdravotné potiaže. Ťažký prístup do vane a udržiavanie hygieny pri umakartovom jadre, nahrádzajú modernejšie bezbarierové riešenia.

Bezpečnostné hľadisko

Vlhnutie stien, stropov, stará hliníkova elektroinštalácia - nás núti k rekonštrukcii z bezpečnostného hladiska.

Vybrali sme pre vás

Dôvody na
rekonštrukciu

h4_img1
Sme tu pre Vás

Napíšte nám ohľadom spolupráce

Kontaktný formulár