Základné otázky

Obvyklý postup je, že si o Vašich stavebných zámeroch pohovoríme pri konkrétnej prehliadke. Sme zariadení na to, aby sme Vám formou vlastných skúseností mohli poskytnúť ucelený prehľad o prácach a cenách, ktoré ponúkame. Samozrejmosťou je poskytnutie referencií na práce, ktoré sme už k plnej spokojnosti zákazníkov vykonali. Konzultácie su úplne zadarmo či po telefóne alebo osobne.

Ponúkame rekonštrukcie – domov, bytov, bytových jadier, rekonštrukcie chát – prestavba, prístavba. Murárske práce, obklady a dlažby, stierkovanie, sadrokartonárske práce a maliarske práce. Podlahy – keramické, plávacie, parkety – aj brúsenie parkiet. Výmena okien, dverí – interierových, vchodových. Vodoinštalatérske práce a elektroinštalačné práce. Montáž sanity a kúpelňového nábytku. Zateplovacie práce a obnova fasád. Zámkové dlažby, palisády – montáž. 

Kúpeľne najmä v umakartových jadrách panelákov a domov z prvej republiky dosluhujú. Nastáva potreba ich rekonštrukcie. Takéto rozhodnutie je na celý život a je teda potrebné toto veľmi dobre premyslieť. V dnešnej dobe nie je kúpeľňa miestom obyčajné očisty, ale je aj miestom, kde človek nachádza odpočinok, relaxáciu a komfort. Dôležitá je tiež jednoduchosť jej údržby. Tomu tiež zodpovedá moderné vybavenie kúpeľní. Je možné zvoliť aj prevedenie kúpeľne v duchu luxusu. Každý z nás má určite rád istý luxus. Zodpovedajú tomu niektoré nami vydarené projekty luxusných kúpeľní.

Sme firma, ktorá sa špecializuje na prestavby bytových jadier. Svojich skúseností využívame aj v otázke dĺžky prestavby. Naša rekonštrukcia trvá okolo 10 – 15 tich pracovných dní niekedy ale aj dlhšie v závislosti od zložitosti a členitosti prác. Poprípade sa nám často stáva, že klient chce následne od nás aby sme mu napríklad položili podlahu, vymenili okná, dvere, alebo fasádu na dome.

Ostatné otázky

Vždy pred začatím rekonštrukcie sa s klientom dohodneme na predbežnej cene za materiál a na cene za prácu. Následne si berieme zálohu 25%, z ktorej hradíme prevádzkové náklady a materiál. Je možné že si materiál nakúpi aj samotný klient. Ak by sa odhadovaná cena počas procesu navýšila, vždy to predom s klientom konzultujeme, aby sme sa vyhli nedorozumeniam.

Velkosť rekonštrukcie, stavebných prác, cena práce a prípadne materiálu sa dohodne pri osobnom stretnutí, alebo vypracovaní ponuky – podla finančných možností klienta. Chápeme aktuálnu situáciu, ktorá nastala aj vzhľadom na COVID19 a vždy dokážeme nájsť vhodnú alternatívu.

Naša lokalizácia projektov je vo väčšine prípadov v Martine a okolí. Ale nevylučujeme aj 2-3 a viac týždňové pracovné cesty. Máme za sebou množstvo projektov z Bratislavy, stredného slovenska, alebo dokonca aj z Prahy, kde sme pracovali na kompletnej rekonštrukcii bytu po dobu 30 dní.

Väčšina projektov je na kratšie obdobie zhruba do 1 mesiaca. Pokiaľ máte záujem o dlhodobú prácu, ako je napríklad výstavba domu na rok, tak je potrebné sa pripraviť, že naše časové kapacity su takmer vždy plné na pol roka až rok dopredu.

Cenník
stavebných prác

Neváhajte nás kontaktovať.

Kontaktujte nás cez email alebo na telefónne číslo a my Vám budeme nápomocní. 

Kontaktný formulár